Приєднуйся до клубу професіоналів вже сьогодні
вебінар

13.04.20

17:00–19:00

Вакцинація цуценят та дорослих собак.

Зареєструватися
Приєднуйся до клубу професіоналів вже сьогодні

Лектор

Якимчук Іван Миколайович

Заступник головного лікаря, керівник відділення інтенсивної терапії та реанімації ВК «Зоолюкс», аспірант кафедри терапії та клінічної діагностики ФВМ НУБіП України.

ТЕМА ІВАНА:

ВАКЦИНАЦІЯ СОБАК

Правила вакцинації. Режим вакцинації цуценят. Вакцини для дорослих собак - режим та правила

Лектор

Олександр Айшпур

к. вет. н., лікар ветеринарної медицини, фахівець з навчання «Рояль Канін Україна»

ТЕМА ОЛЕКСАНДРА:

ЗДОРОВЕ ХАРЧУВАННЯ ДЛЯ ЦУЦЕНЯТ У ПЕРІОД ВІДЛУЧЕННЯ

Цуценята вчаться ходити та відкривати для себе світ. В цей період вони цікавляться кормом матері та починають перехід від споживання молока до твердого корму. В цей час важливо забезпечити здорове харчування, що відповідає їх особливим потребам.

На жаль реєстрація на даний вебінар закінчена. Слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті або у менеджера по роботі з розплідниками та чекайте наступного заходу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Після реєстрації чекайте sms на номер телефону, який ви вказуєте під час реєстрації. sms з посиланням на трансляцію вебінару буде вислана приблизно за 1 годину до початку. У деяких випадках, посилання буде дублюватися електронною поштою, у вайбер-групі з вашим менеджером Royal Canin, у телеграм-каналі Клубу. Ми обов'язково нагадаємо вам про початок заходу.

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШІЙ СПІЛЬНОТІ В СОЦМЕРЕЖАХ

Долучайтеся до офіційного телеграм-каналу Клубу заводчиків собак Royal Canin Україна. Новини про акції, вебінари, семінари, конгреси, виставки та всі інші активності. https://T.me/RCprodog