Приєднуйся до клубу професіоналів вже сьогодні
вебінар

20.04.20

17:00–19:00

Маркетинг для бридерів. Шлях споживача онлайн і як розпліднику залишатися в полі зору клієнта, на кожному кроці.

Зареєструватися
Приєднуйся до клубу професіоналів вже сьогодні

Лектор

Вікторія Борисова

Автор курсу «Маркетинг для бридерів». Власник розплідника цвергшнауцерів «Eldzh Hope», цуценята якого проживають у 19 країнах світу, в тому числі у провідних породних розплідниках експертів FCІ. Основна професія – маркетинг. Спеціалізація: брендинг, стратегічний маркетинг, контент-маркетинг та комунікації. Досвід роботи у відомих міжнародних компаніях.

ТЕМА ВІКТОРІЇ:

МАРКЕТИНГ ДЛЯ БРИДЕРІВ. ШЛЯХ КЛІЄНТА ОНЛАЙН. ЯК РОЗПЛІДНИКУ ЗАЛИШАТИСЯ В ПОЛІ ЗОРУ ПОКУПЦЯ ЦУЦЕНЯ

Шлях майбутнього власника у пошуках цуценяти. Інтернет-канали продажу. Критерії вибору заводчика в інтернеті.

На жаль реєстрація на даний вебінар закінчена. Слідкуйте за новинами на нашому веб-сайті або у менеджера по роботі з розплідниками та чекайте наступного заходу.

ЗВЕРНІТЬ УВАГУ

Після реєстрації чекайте sms на номер телефону, який ви вказуєте під час реєстрації. sms з посиланням на трансляцію вебінару буде вислана приблизно за 1 годину до початку. У деяких випадках, посилання буде дублюватися електронною поштою, у вайбер-групі з вашим менеджером Royal Canin, у телеграм-каналі Клубу. Ми обов'язково нагадаємо вам про початок заходу.

ЧЕКАЄМО НА ВАС У НАШІЙ СПІЛЬНОТІ В СОЦМЕРЕЖАХ

Долучайтеся до офіційного телеграм-каналу Клубу заводчиків собак Royal Canin Україна. Новини про акції, вебінари, семінари, конгреси, виставки та всі інші активності. https://T.me/RCprodog